П'ять років тому – на весіллі з бойовиками. Зараз – у місії ЄС в Україні

Співробітниця ОБСЄ Євгенія Зимич, яку п’ять років тому сфотографували на весіллі доньки одного з ватажків бойовиків Бабая, перейшла на роботу в Консультативну місію ЄС в Україні. Ще після того інциденту ОБСЄ обіцяла звільнити її, але протягом кількох років цього не робила.

Зимич – у синьому й жилетці ОБСЄ
Зимич – у синьому й жилетці ОБСЄ

Про це пише видання Бабель.

У квітні 2016 року були опубліковані фотографії Зимич на весіллі бойовиків. Там вона перебувала навіть у жилетці з написом OSCE.

ОБСЕ на свадьбе террористов UPD-2: ОБСЕ извинилось. Грят, не работают они уже. У відповідь на повідомлення в...

Posted by Eugeny Spirin on Wednesday, April 6, 2016

В ОБСЄ оперативно відреагували на фотографії. Там зазначили, що фото були зроблені ще в червні 2015 року, а в самій місії шкодують про інцидент.

«Хоча спостерігачі не відвідували весілля як таке, фото чітко вказує на помилкове рішення з їхнього боку. Ці спостерігачі більше не працюють у місії», — зазначили там.

Але у 2018 році Зимич знову з’явилася на фотографіях, пов’язаних з ОБСЄ. Цього разу вона була на святкуванні дня народження іншої співробітниці – Дріни Мілфорд. Сам же захід відбувався в офісі місії ОБСЄ у Луганській області.

ОБСЕ и наврать Знакомьтесь, Дрина Милфорд, сотрудник миссии ОБСЕ в Луганской области. Дрина любит свою работу, селфи...

Posted by Eugeny Spirin on Saturday, June 30, 2018

Тепер Зимич перейшла на роботу в Консультативну місію ЄС (КМЄС) в Україні. Ця місія була утворена в грудні 2014 року і займається допомогою українській владі у реформуванні сектора цивільної безпеки. Експерти місії надають стратегічні консультації та практичну підтримку, щоб зробити сектор цивільної безпеки України ефективнішим, дієвішим, прозорішим та таким, що користується довірою громадян.

20 травня на сайті ГУ Нацполіції у Кіровоградській області з’явилася новина про те, що представники Консультативної місії ЄС передали техніку та обладнання для ситуаційного центру правоохоронців. У ній зазначається, що КМЄС на зустрічі з керівництвом місцевої поліції представляли старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності (Португалія) Луїш Машадо, експерт з питань загальної правоохоронної діяльності (Україна) Сергій Гривняк та експерт операційного департаменту (Україна) Євгенія Зимич. На фото з зустрічі також видно, що це та сама колишня співробітниця ОБСЄ, яку сфотографували на весіллі бойовиків.

12345.jpg

обсє сепаратизм луганщина тероризм скандал донеччина

Знак гривні
Знак гривні