Заступниця голови Полтавської райради рік тому вкрала з магазину iPhone
Вона від ОПЗЖ, але за неї також голосувала "Європейська солідарність" – судячи з голосування, в обмін на те, щоб теж отримати свою заступницю. Ми про цей "дивний союз" уже писали:
«Вата Шоу», або як у Полтаві намагаються створити коаліцію ЄС і ОПЗЖ
![Каріна Дячун і її iPhone (не той, на який біс поплутав)](/media/images/karina-dyachun.original.jpg)
Каріна Дячун у липні 2019 року в магазині «Та-Da» непомітно взяла смартфон, вимкнула його та принесла додому. Після увімкнення телефону їй зателефонував знайомий поліцейський і сказав, що викрадену річ потрібно повернути.
![court.png](/media/images/court.width-1000.png)
Після визнання своєї вини під час судового засідання Каріна Дячун отримала штраф сумою 850 грн. А вже в 2020 році її обрано заступницею голови Полтавської райради від ОПЗЖ. Як крутить доля людиною, егеж?
Але крутить доля не однією людиною:
Під час голосування в Полтавській облраді із 45 присутніх депутатів 29 проголосували за Каріну Дячун. Лише два депутати були проти, а 14 відмовились голосувати — це депутати від «Рідного міста», «Свободи» та частина фракції «Слуга народу». Для ухвалення рішення в райраді потрібно 28 голосів.
Натомість наступним голосуванням 32 депутати проголосували за Руслану Базалук («Європейська солідарність»). При цьому 12 депутатів були проти, один не голосував.