Кулеба – Навальному: кримський «бутерброд» доведеться повертати

Як відомо, попри всю опозиційність, Олексій Навальний колись заявив про анексований Росією український Крим, що це "не бутерброд, який можна повертати туди-сюди".

Стопкадр з відео "Мальчик, водочки нам принеси": дружина Навального цитує російсько-шовіністичний фільм "Брат-2"
Стопкадр з відео "Мальчик, водочки нам принеси": дружина Навального цитує російсько-шовіністичний фільм "Брат-2"

Глава МЗС України Дмитро Кулеба прокоментував особистість російського опозиціонера Навального, заявивши, що ним не варто зачаровуватись, хоча Україна підтримує його звільнення.

Про це Кулеба сказав в інтерв’ю телеканалу "Україна 24", повідомляє "Європейська правда".

"Ми не повинні зачаровуватися Олексієм Навальним з точки зору інтересів України. Я переконаний, що бутерброд доведеться повернути. Причому не надкушеним і свіжим, в гарному стані. Тут не повинно бути жодних ілюзій. І ще й вибачення доведеться йому принести за російську агресію, якщо Олексій Навальний в якійсь перспективі в результаті демократичних виборів очолить Російську Федерацію або займе якесь політичне місце в системі", – сказав Дмитро Кулеба.

Водночас він наголосив, що Україна підтримує заклики до звільнення Навального.

"Ворог мого ворога – мій друг. Тому якщо Олексій Навальний є ворогом Владіміра Путіна, то ми підтримуємо Олексія Навального. Все дуже просто", – сказав Кулеба. 

У жовтні 2014 року в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" Навальний висловив свою позицію щодо окупації Криму, його слова викликали критику в Україні. 

"Я вважаю, що, незважаючи на те, що Крим був захоплений з кричущим порушенням всіх міжнародних норм, проте реалії такі, що Крим зараз є частиною РФ. І давайте не будемо обманювати себе. І українцям я сильно раджу теж не обманювати себе. Він залишиться частиною Росії і більше ніколи в доступному для огляду майбутньому не стане частиною України... Крим – це бутерброд з ковбасою, чи що, щоб його туди-сюди повертати?" – заявляв Навальний.

окупація Навальний анексія крим

Знак гривні
Знак гривні