Рада «експресом» відтермінувала касові апарати для ФОП

Компромісність законопроєкту відзначили в усіх фракціях.

Верховна Рада проголосувала за відтермінування до 1 січня 2022 року застосування обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців.

Рада розглянула за процедурою ad-hoc (із відхиленням від регламенту) та підтримала доопрацьований Податковим комітетом законопроєкт 4439-д про відтермінування обов’язкових касових апаратів (РРО або ПРРО) для ФОПів. 

"За" проголосувало 319 депутатів, "проти" – 1, "утримались" – 4. 

У парламенті домовилися підтримати законопроєкт усіма фракціями, – пише Економічна правда.

Коментар Ярослава Железняка, заступника голови Податкового комітету, під час виступу: 

"Більш ніж 3 тижні ми спостерігаємо людей біля парламенту. Ми можемо погоджуватися з ними, ми можемо сперечатися, але це ті люди, які зараз стоять під будівлею Верховної Ради в той час, коли вони втрачають прибутки. Тому, що поки вони тутбільшість бізнесів їхніх не працює. І це наш обов'язок сьогодні проголосувати зміни, які частково можуть виправити ситуацію". 

Зокрема, законопроєктом впроваджуються:

"Це був компроміс. Ми відміняємо велику кількість штрафів, які найбільше бентежили підприємців і, нагадую: мораторій на перевірки до кінця карантину ніхто скасовувати не буде. Я розумію, що цей текст може не подобатися. Мені він теж не подобається, але це є компромісом", – наголосив Железняк.

закон бізнес технології бюджет протест

Знак гривні
Знак гривні