Головне – гучно назвати. На зміну «адаптивному» карантину слуги хочуть «інтелектуальний» локдаун

Кабінет Міністрів України розглядає можливість введення «інтелектуального локдауну».

Головне – неймінг. Ілюстративне зображення
Головне – неймінг. Ілюстративне зображення

Про це заявив глава фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія в ефірі «Україна 24», – передає Громадське телебачення.

Так, за словами політика, «інтелектуальний локдаун» скоригований на реалії в кожному регіоні, зокрема громадський транспорт.

Водночас він заявив, що зараз імовірність повного локдауну становить 90%.

«Є шанси, що нам пощастить, але поки виглядає так, що ймовірність дуже висока. Тепер питання, як його правильно ввести та в якому форматі», — заявив депутат.

Арахамія зазначив, що, на його думку, з погляду мінімізації занепаду економіки потрібно намагатися відтягнути запровадження жорсткого карантину до новорічних свят.

«У цей час і так 90% підприємств не працюють. Якщо зробити повний локдаун, то в цей час втрати для економіки будуть мінімальними. Постраждає найбільше, звісно, галузь обслуговування та галузь розваг, але інші підприємства, зокрема промислові, постраждають якнайменше», — сказав Давид Арахамія.

Так, за словами глави глава фракції «Слуга Народу», через карантинні обмеження можуть виникнути проблеми з громадським транспортом і перевезенням людей. А в передноворічний період «ця проблема зніметься сама».

«З погляду наслідків і незручностей для людей — звичайно, це зіпсує новорічні свята, проте це не так сильно вдарить по економіці», — зазначив Арахамія.

Він припустив, що локдаун може бути введений 27 грудня.

Дивіться також:

Європа в цілому планує посилювати, а не послаблювати карантинні обмеження – аналіз

Від Текстів: Обмежуючи своє "живе" спілкування із іншими людьми до мінімуму, ви захищаєте своє здоров'я і робите свій внесок у те, щоб вірус не поширювався. Таким чином ви рятуєте й інших людей. За можливості лишайтеся вдома та насолоджуйтеся спокоєм.

уряд карантин курйоз локдаун пандемія коронавірус

Знак гривні
Знак гривні