Депутат Лерос заявив, що Зеленський — брехун і нагадав, що він "клоун з 95 Кварталу"

Народний депутат Гео Лерос, якого "Слуга народу" виключила з фракції, відповів президенту Володимиру Зеленському, який назвав його "зрадником і хабарником". Лерос стверджує, що Зеленський його оббрехав, і планує направити заяву про злочин президента.

Про це пише Українська правда.

"Пане президенте, я ніколи не був чиновником, не клоун з "95 кварталу" та не ларьочний рєшала, мені хабарів не дають.

Ви всіх оббріхуєте як бабця, ця звичка у вас збереглась іще з часів служби пропагандистом олігархів. Я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і в кого я взяв хабар.

Ви краще обережніше складайте гроші депутатам в конверти, щоб ненароком на них не було написано ДТЕК.

Щодо зрадника, запам’ятайте мої слова: ваш слід в історії — це матеріали справи про державну зраду".

Також Лерос звернувся до нардепів "Слуги народу" та повідомив, що проти нього розпочали ще 2 кримінальні справи. Нардеп не уточнив, про які справи йдеться та чого вони стосуються.

Щодо виключення з фракції, то нардеп стверджує, що "ще нікого не виключали так підло, під тиском збираючи підписи за спиною".

"Окрема зневага до Арахамії, який мені "зливав" інформацію з Офісу президента, а паралельно догоджав Зеленському та Офісу президента, допомагаючи "грати" проти мене, так само як він сьогодні озвучив брехливі темники Подоляка".

"Зеленський просив себе називати просто Володя, багато хто вірив в його щирість, але в якийсь момент маски були скинуті, почалася узурпація влади, тотальна корупція, переслідування інакодумців і злив інтересів держави. Тепер все тримається на страху й корупції.

Депутати повинні точно усвідомлювати ціну свого мовчання. Я навіть не про те, звідки їм платять великі гроші в конвертах, а що діяльність Зеленського небезпечна для національної безпеки. Верховна Рада — остання гілка влади, яка може зупинити це свавілля, далі вулиця...

Деякі слуги офісу президента намагалися мені закинути, що в команді потрібно мовчати, але я так не вважаю, ми даємо присягу народу України, а не Зеленському, тут не підходять бандитські поняття".

На засіданні парламенту 1 вересня народний депутат від фракції "Слуга народу" Гео Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії, але доказів не навів.

Цього ж дня стало відомо, що фракція "Слуга народу" вирішила виключити нардепа Гео Лероса зі своїх лав. Сам Лерос заявив, що це зроблено за вказівкою президента Зеленського.

2 вересня "Слуга народу" виключила Лероса з фракції. За словами голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, Зеленський не дзвонив керівництву фракції з вимогою виключити Лероса: це зробили нібито після порушення Леросом "негласних угод".

Сам Лерос звинуватив Арахамію в брехні, а Зеленський назвав депутата "хабарником та зрадником своєї країни".

Депутат "слуга" Лерос давно критикує чинну владу, він у центрі уваги після того, як звинуватив брата Андрія Єрмака, керівника офісу президента у тому, що той торгує державними посадами та опублікував відповідні записи. Конфлікт між Леросом і правлячою партією загострився після того, як депутату нещодавно спалили машину. Після цього Лерос почав критикувати вже не Єрмака, а президента Зеленського. Нижче відео виступу Лероса в Раді, яке призвело до його виключення з фракції. Також депутат заявляє, що проти нього порушено дві кримінальні справи.

Пане Президенте, я ніколи не був чиновником, не клоун з 95 кварталу та не ларьочний рєшала, мені хабарів не дають. Ви...

Gepostet von Geo Leros am Mittwoch, 2. September 2020

зеленський лерос конфлікт

Знак гривні
Знак гривні