Прокуратура заявила про "схрон" зброї — виявилося, це зброя, вже здана армії

Відзвітований військовою прокуратурою «знайдений схрон» виявився давно переданим з УДА до ЗСУ озброєнням. Про нього могли відзвітувати для галочки та кар'єрного просування.

Boyeprypasy-ta-vybuhovi-prystroyi-na-kolyshnij-bazi-UDA.jpg

Офіс головного прокурора заявив, що військовими прокурорами та Національною поліцією знайдений схрон з військовою технікою, арсеналом зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Проте, як виявилося, вказане озброєння було передане УДА (Українською Добровольчою Армією) декілька місяців тому Збройним Силам України, пише Український мілітарний портал.

Втім, у прокуратурі вже встигли розпочати досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 КК України – Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Серед переданого озброєння:

Окрім цього, близько 100 тонн боєприпасів, у тому числі кілька сотень 122 мм пострілів до гармати Д-30, 1500 штук мін калібру 120 мм, 300 одиниць 100 мм пострілів до гармати МТ-12 «Рапіра», 1000 штук 82 мм мін і 73 мм пострілів ПГ-9С, 5000 штук 30 мм пострілів ВОГ-17М, сотні ручних протитанкових гранат типу РПГ-18, РПГ-22, РПГ-26, більше 1000 гранат типу Ф-1, РГД-5, РГН, РГО, десятки тисяч набоїв калібру 12,7 мм, 14,5 мм, 23 мм, півмільйона набоїв калібру 5,45 мм і 7,62 мм, понад 200 протитанкових і протипіхотних мін типу ТМ, ОЗМ, МОН різних модифікацій та багато інших бойових припасів і вибухових речовин.

За словами журналіста Юрія Бутусова, «знайдений схрон» , тобто, перелічене вище озброєння, вже передано на баланс Збройних Сил України, а саме «місце схрону» – база 3-го полку ССО.

Щодо порушення кримінального провадження — журналіст називає це фальсифікацією за для відзвітування та отримання нагород і кар’єрного зростання.

прокуратура курйоз армія маразм зброя

Знак гривні
Знак гривні