Решмеділова Олександра

Решмеділова Олександра

Політична коментаторка. На телеканалах Медведчука фігурує як «політолог»1.

Регулярний гість на телеканалах Медведчука, де займається займається просуванням його партії «Опозиційна платформа — За життя!» (ОПЗЖ).

На сайті ОПЗЖ є матеріал із посиланням на Решмеділову: «“Опозиційна платформа — За життя” стає головною опозиційною силою в країні, — експерти»2.

У ЗМІ виступає як провідний аналітик МІА ЦРУ. Причому можна натрапити на дві цілком різні розшифровки цієї абревіатури:

  • Міжнародний інформаційно-аналітичний Центр «Розвиток України»3
  • Міжнародний інформаційно-аналітичний Центр «Росія —  Україна»4

Періодично коментує в позитивному ключі дії Медведчука, Бойка та Рабіновича (всі вони є керівниками партії «За життя», до якої увійшли чимало екс-регіоналів):

  • 27.12.2018 коментувала рейтинг журналу «Корреспондент», за яким Медведчук увійшов до ТОП-10 найвпливовіших українців: «Цей політик щільно входить у топ і залишається там досить тривалий період. При цьому він є упізнаваним і впливовим» (112.ua5)
  • 15.11.2018 коментувала заяву Рабіновича про відмову від балотування на президентських виборах6«Заява лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича щодо відмови від своєї кандидатури на виборах — це приклад того, коли здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»; «Сильний вчинок, рішення не позбавлене раціональності. Воно знімає масу зайвих запитань до об’єднаного кандидата. У нинішній кампанії це поки перший подібний вчинок, коли здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»; «Шанси в Юрія Бойка стати єдиним кандидатом тепер збільшуються».

112.ua навіть зробив на основі  її посту окрему новину під заголовком «Експерт щодо заяви Рабіновича: Здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»7.

Журналіст Ярослав Зубченко у жовтні 2019 року назбирав такі характерні факти про Олександру Решмеділову8:

  • Підтримувала «перемовини» «ОПЗЖ» з Росією9 й заявляла, що Медведчук і Бойко протоптали стежку для рестарту відносин із РФ10.

  • Стверджувала, що Мирний план Медведчука — це реалістичний план виходу із кризи, оскільки він знаходить відгук у невизнаних республіках11.

  • Захищала Медведчука: «Тиск і погрози на адресу Медведчука можна вважати дискредитацією топових гравців на політичній арені»12. Пізніше так само захищала Юрія Бойка: «Спроби зняти Бойка з виборів — це бажання збити серйозного гравця»13.

  • Відстоювала канали Медведчука: «Такі майданчики повинні бути, тому що вони подають інформацію збалансовано»14.

Останнє оновлення: 19.03.2020