Дубов Геннадій

Дубов Геннадій

Політичний коментатор. В Інтернеті фігурує як «політичний оглядач» та «політичний експерт».

Дубов є експертом громадської організації «iDemocracy». Серед інших експертів та членів команди, вказаних на сайті цієї компанії, є чимало персоналій, помічених у прихованому піарі різних політиків (детальніше див. на сторінці iDemocracy).

У 2020 році Дубов був помічений у піарі Ірини Верещук та Партії Шарія.

Піар Ірини Верещук (2020)

Напередодні виборів київського міського голови 2020 року Дубов неодноразово піарив кандидатку від «Слуг народу» Ірину Верещук, маніпулюючи при цьому рейтингами чинного мера Віталія Кличка.

  • Чим ближче до виборів, тим рейтинг Кличка вірогідно буде знижуватися — політолог (08.09.2020) (unn.com.ua1)
  • Експерти про передвиборчу рекламу: «ролик з парасолькою» — це технологія нарощення популярності, яка спрацювала (12.09.2020) (unn.com.ua2)
  • Рейтинг Кличка знижується через появу сильних альтернативних претендентів — політолог (25.09.2020) (unn.com.ua3)

Дубов про Верещук:

Що ж стосується кандидата від партії «Слуга народу», то тут підхід кардинально інший. Ставка зроблена на позицію мера, а часу на проведення передвиборчої кампанії не так багато. Саме тому працює креатив на кшталт ролика з парасолькою. «Тому обраний варіант — здобувати прихильників яскравим чином. І я не думаю, що це виключно молодь (цільова аудиторія — ред.). Це скоріше люди, які гарно сприймають образи, і буде цікаво подивитися на результат. Верещук як раз і будує цю компанію на яскравих образах», — пояснив оглядач.

Піар Партії Шарія на телеканалах (2020)

Дубов був серед телевізійних експертів і політологів, яким розписувалися гонорари за позитивні згадки блогера Анатолія Шарія та його політичної партії під час ефірів на різних телеканалах. Про це свідчить розслідування програми «Бігус.інфо», що вийшло в жовтні 2020 року4.

Головним завданням експертів, відповідно до переписок, було або «ненароком» згадувати Анатолія Шарія та його партію в різних позитивних контекстах, або пропагувати тези та ідеї, які Шарій та його політсила озвучували раніше.

Як свідчать дані «Бігус.інфо», лише протягом шести місяців 2020 року Дубов п’ять разів піарив Партію Шарія в ефірі українських телеканалів.

Цікаво, що Дубов був не єдиним із експертів «iDemocracy», які фігурували в переліку тих, хто ходив на телеефіри піарити Партію Шарія. Також там були помічені Богдан Бондаренко, Андрій Вігірінський, Юрій Гаврилечко та Олександра Решмеділова.

Чим займається після 24.02.2022

Часто виступає разом із Андрієм Вігірінським на каналі «Легіст», а також коментує внутрішню і міжнародну політику для національних каналів і онлайн ЗМІ. Крім того, коментує політичні і корпоративні конфлікти:

  • Филатов и Корбан погружают Днепр в феодальное Средневековье, — политический эксперт (ukranews.com, 21.10.2021)
  • Справа Шаповалова знадобилася для того, щоб кричати про перемогу над корупцією — юрист Геннадій Дубов (apostrophe.ua, 11.04.2023)
  • Юристи знайшли дивні нестиковки у справі Філатова-Микитася (comments.ua, 09.01.2023)

Останнє оновлення: 29.01.2024