Богатирьов Данило

Богатирьов Данило

Експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики, помічений у піарі Олександра Вілкула з «Опозиційного блоку».

У коментарях та постах на Facebook піарить Олександра Вілкула та його однопартійця Вадима Новинського:

«Вілкул — один із найпопулярніших опозиційних політиків, має непоганий президентський рейтинг. У рідній Дніпропетровщині, за даними соцопитувань, за нього готові голосувати понад 17% виборців. Найімовірніше, він балотуватиметься у президенти. Для влади такий розклад був би вкрай небажаним. Сильні супротивники з опозиційного табору президенту не потрібні. Звідси і претензії Генпрокуратури до Вілкула» (11.10.20181)

«Це означає початок виборчої кампанії Олександра Вілкула. Ймовірно, з цієї миті його рейтинг почне рости, тому що він однозначно виграє у Бойка, зважаючи на власну харизму та діяльність» (16.12.20182)

«Хамські висловлювання, що прозвучали на адресу Вадима Новинського з вуст такого одіозного політика як Андрій Парубій, можна вважати визнанням його заслуг. Якщо люди, патологічно ненавидять УПЦ і її парафіян, шарахаються від Новинського як чорт від ладану, значить він стоїть на правильному шляху» (17.01.20193)

Жорстко критикує Юрія Бойка з «Опозиційної платформи — За життя», називаючи його проектом Порошенка. Також зневажливо називає партію Медведчука «ЗаЖОП».

«Одіозний союз Бойко-Медведчук-Рабинович вигадує все більш витончені небилиці для повернення всієї повноти влади в свої руки: то вони самі опозиційні, то у них знижки на газ , то вони перемогти на виборах президента надумали. Що стосується останньої мрії «трійці», то для всіх учасників цього політичного ОЗУ з самого початку було зрозуміло, що їх кандидат Бойко – непрохідний. Ні в крісло президента, ні навіть до другого туру перегонів» (27.03.20194)

«Всі завдання своїх ляльководів (включаючи Порошенка) Бойко успішно провалив. Він для них — тимчасовий технічний кандидат, з певним набором завдань, з якими він так і не впорався» (27.03.20195)

У березні-травні 2019 року щонайменше чотири рази виступав на каналі Мураєва «НАШ». У березні 2019 року Мураєв об’єднався з Вілкулом6.

У квітні 2019 року так коментував пожежу у Нотр-Дамі:

«СОБОР ПАРИЖСКОЙ БОГОМАТЕРИ СГОРЕЛ УЖЕ ДАВНО! Он сгорел со стыда! Потому, что современная Франция Макронов, исламских гетто, и гей-парадов не достойна великих святынь»7

На одному з ефірів у березні 2019 року Богатирьов казав, що те, що дані останніх соцопитувань перед першим туром збігалися з результатами виборів — це для того, щоб їх було легко фальсифікувати, а самі вони лише формують громадську думку. Також поширював маячню, що електронну систему голосування контролюють оперативники СБУ і вважав це цілком можливим8.

Також критикував об’єднану Православну церкву України9.

Вважав, що мовний законопроект — найбільш дискримінаційний, шовіністичний і шкідливий закон, прийнятий парламентом за всю історію України. Про це писав сайт Рабіновича у квітні 2019 року10.

Останнє оновлення: 18.07.2019