Шлях до гори: історія гостросюжетних похоронів. 160 років тому помер Тарас Шевченко
Українська громада вирішила перепоховати Кобзаря в Україні. Ми відновили події зі спогадів очевидців і попросили художницю Наталку Гайду намалювати ілюстрації.
![mobile.jpg](/media/images/mobile.original.jpg)
![Shev.jpg](/media/images/Texts.original.jpg)
![Shev2.jpg](/media/images/Texts2.original.jpg)
![Shev3.jpg](/media/images/Texts3.original.jpg)
![Shev4.jpg](/media/images/Texts4.original.jpg)
![Texts5.jpg](/media/images/Texts5_cgpCRnd.original.jpg)
![Shev6.jpg](/media/images/Texts6.original.jpg)
![Shev7.jpg](/media/images/Texts7_SDUCo0R.original.jpg)
![Shev8.jpg](/media/images/Texts8.original.jpg)
![Shev9.jpg](/media/images/Texts9.original.jpg)
![Shev10.jpg](/media/images/Texts10.original.jpg)
![Shev11.jpg](/media/images/Texts11.original.jpg)
![Shev12.jpg](/media/images/Texts12.original.jpg)
![Shev13.jpg](/media/images/Texts13_HJXCLJW.original.jpg)
![Shev14.jpg](/media/images/Texts14.original.jpg)
![Shev15.jpg](/media/images/Texts15.original.jpg)
![Shev16.jpg](/media/images/Texts16.original.jpg)
![Shev17.jpg](/media/images/Texts17.original.jpg)
![Shev18.jpg](/media/images/Texts18_poprFXO.original.jpg)
![Shev19.jpg](/media/images/Texts19.original.jpg)
![Shev20.jpg](/media/images/Texts20.original.jpg)
![Shev21.jpg](/media/images/Texts21.original.jpg)
![Shev22.jpg](/media/images/Texts22.original.jpg)
![Shev23.jpg](/media/images/Texts23.original.jpg)
![Shev24.jpg](/media/images/Texts24.original.jpg)
![Shev25.jpg](/media/images/Texts25.original.jpg)
![Shev26.jpg](/media/images/Texts26_Oc6VKh1.original.jpg)
![Shev27.jpg](/media/images/Texts27.original.jpg)
![Shev28.jpg](/media/images/Texts28.original.jpg)
![Shev29.jpg](/media/images/Texts29.original.jpg)
![Shev30.jpg](/media/images/Texts30_eVgZETZ.original.jpg)
Українська громада вирішила перепоховати Кобзаря в Україні. Ми відновили події зі спогадів очевидців і попросили художницю Наталку Гайду намалювати ілюстрації.
Пожертвувати
TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.