Вікторія Шилова розпрощалася з СПУ і закликала українців повикидати презервативи

Екс-"громадівка", колишня "регіоналка", вчорашня соціалістка, а сьогодні вже "радикалка" Ляшка, депутат Дніпропетровської облради Вікторія Шилова агітує за Україну без презервативів!

Це ж треба було такому статися! Анекдот та й годі. Лише позавчора, 13 лютого розмістив на "Текстах" блог "Ляшко і Шилова: який ішов, таку й знайшов", де, зокрема написав:

"Шилова, коли їй вказують на двері в одній партії, по дорозі до дому вступає в другу, засинає вже з третьою, дивиться сон про четверту, прокидається з п'ятою, протягом дня стає членом шостої, а ввечері все знову повторюється. І так без кінця".

А вже вчора, 14 лютого, Вікторія Шилова розповсюдила заяву про вихід з СПУ. Більше того, вона чомусь (чи не для того, аби було смішніше?) вказала час виходу з партії. Читаємо на її сайті: "14 лютого о 18.00 Вікторія Шилова вийшла з СПУ".

Свою мотивацію вона виклала в зверненні до членів СПУ:

"Шановні однопартійці!

Я, Вікторія Шилова – депутат Дніпропетровської обласної ради V і VI скликань.

Мушу повідомити вам наступне. Десять днів тому згідно зі Статутом Соціалістичної партії України я направила відкритий лист до керівництва партії. Також я направила відповідні листи до обласних комітетів СПУ. В цьому листі я поставила ряд запитань до керівництва стосовно патової ситуації, яка склалася всередині партії. Також в особистих розмовах я декілька разів робила пропозиції щодо виходу Соціалістичної партії з політичного забуття, розбудови партії, її ідеології та фінансування. На жаль, на зворотній зв’язок я отримала лише агресію, бруд і наклепи.

Я завжди була, є і залишаюся людиною зі стійкими соціалістичними поглядами, загостреним почуттям соціальної справедливості, захисницею інтересів простих українців. На жаль, керівництво СПУ отримала людина, яка є олігархом, що заробляє шалені гроші на здоров’ї українців, виробляючи алкогольні напої. Ця людина стала керівником партії тільки тому, що обіцяла її фінансувати. Такого не можна було робити і це була велика помилка. На жаль, олігархи, користуючись послугами чиновників-корупціонерів і криміналу, майже відтворили в Україні феодалізм. Під гаслом «слабых – в рабы, сильних – в гробы», вони хочуть поставити українців на коліна. «Алкогольний» олігарх на чолі Соціалістичної партії – це зрада інтересів всіх соціально орієнтованих людей, людей, які вірять в справедливість, бо такий керівник прислуговується лише банді олігархів і з нею вкупі дерибанить народні багатства. Я ніколи не була і не буду служкою олігархів. На жаль, «добрих, чесних і порядних» олігархів не існує. Вони існують тільки в зомбоящиках, якими вони ж ї володіють.

Під час останніх виборів, котрі пройшли під керівництвом представника олігархату, ми побачили, яку долю приготувала влада Соціалістичній партії, і ця доля – узбіччя політики. Щоб не було СПУ, не було партії, яка захищає інтереси народу, щоб не було європейських цінностей, демократії, люди не мали жодних прав, а Україна стала прикладом периферійного капіталізму. Олігархат, який прийшов до керівництва, відсторонив від справ СПУ людей, котрі засновували її 21 рік тому, знехтував моральним авторитетом лідерів партії, котрі її створювали. Олігархат порушив базові принципи організації та діяльності Соціалістичної партії, а саме принцип демократичного централізму.

В жовтні 2012 року на моєму виборчому окрузі за мене проголосували 21% виборців, хоча зі мною воювали олігархи і від влади, і від «опозиції». За СПУ проголосувало 0,45% виборців. Тобто мій особистий рейтинг в 47 разів вищий за рейтинг партії, і все одно мене не почули. Олігархи мене ненавидять точно так само, як їх ненавидить весь український народ. А я завжди була і буду з народом, а не з олігархами. Тому надалі я не можу і не маю жодного морального права підкорятися «алкогольному» олігарху, який руйнує СПУ та знищує саму віру прихильників партії у соціалістичну ідею.

З 14 лютого, з 18.00 керуючись Статутом СПУ, її ідеологією, принципами соціальної справедливості, людської моралі та гідності, я припиняю членство в лавах партійної структури, яку зараз «прихватизував» олігарх.

Надалі як і завжди, я присягаюся служити ідеї соціальної справедливості, до останнього подиху захищати інтереси українського народу. Сподіваюсь і буду всіляко сприяти відродженню соціально орієнтованих партій в Україні.

З повагою до колег-соціалістів,

депутат Дніпропетровської

обласної ради, позапартійна В.В. ШИЛОВА"

Якщо вірити Шиловій, то в СПУ завівся один олігарх, через якого вона пішла з партії, а як же Вікторія Віталіївна примудрилася прогледіти силу-силенну олігархів у "регіонах", коли туди добровільно й залюбки вступала? І прожила з ними в мирі та злагоді цілі два роки, отримавши в товтосумів добро на своє призначення затупницею голови "біло-блакитної" облради. Невже хоче сказати, що це був підступний маневр аби нейтралізувати ненависних "кровосісів" зсередини? Та й сама Шилова ж далеко не бідує. Аж ніяк не "пролетарка". То те в неї, то се. Місцеве телебачення якось показувало її скромну, неодноповерхову хатинку.

До речі, ось як тепло і зворушливо відгукнувся про Шилову лідер СПУ Олександр Мороз, відповідаючи на моє запитання під час веб-конференції в інформаційному агентстві RegioNews, що відбулася 7 вересня 2011 року:

"Вікторія - толкова жінка. Коли в багатьох областях влада не допускала соціалістів до ЗМІ, на її передачі завжди можна було поспілкуватися з дніпропетровцями. А канал, і сама вона користувалися довірою громадян. Це і визначало стосунки. Те, що вона представляла партію "Громада", мене не цікавило. Важливо, що людина може вирішувати справи по справедливості".

Що ж, слід розуміти, зараз Шилова вкотре підтвердила соціалістам своє вміння вирішувати справи по справедливості. Значить, заслужили.

У своєму прощальному листі вона підписалася позапартійною, але це ж, нагадую, за станом на вечір, 18:00, вчорашнього дня. А вже минула ціла ніч, пройшов ранок і триває день. То ж ситуація могла і змінитися. Причому дуже "радикально". Шилова, навіть будучи членом СПУ, увійшла до штату помічниць-консультанток лідера РПЛ Олега Ляшка, а деякі джерела вже подають як доконаний факт здобуття Шиловою посади у політраді "радикалів".

Ну і наостанок про презервативи.

На честь Дня всіх закоханих Шилова виступила з заявою, в якій закликала українцв відмовитися від засобів контрацепції:

"Вікторія Шилова щиро вітає всіх із Днем Святого Валентина та закликає закоханих повикидати презервативи!

В цей день Україна світиться усмішками молодих хлопців і дівчат, котрі шукають або вже знайшли свою половинку. Сьогодні навіть злобні олігархи та їхні депутати у Верховній Раді не можуть зашкодити українцям насолоджуватися радістю, взаємним коханням і чудовим настроєм.

Закликаю вас не слухати тупих лозунгів різних антиукраїнських фондів про користування презервативами, а навпаки, обирати собі половинку на все життя, любити одне одного і народжувати, народжувати, народжувати якомога більше діток у сім’ї, бо Україні потрібні сини й дочки – справжні патріоти, що стануть далі примножувати славу держави. Чим більше українців на світі, тим більше шансів, що українська ідея добра, миру й злагоди переможе!

Тож кохайтеся і будьте щасливі!"

Отака фігня, малята...

Блог: Олексій Мазур Олександр Мороз спу РПЛ Вікторія Шилова Олег Ляшко

Знак гривні
Знак гривні