Земляков Володимир

Земляков Володимир

Пов'язаний із соцопитуваннями

У вересні 2012 року як керівник соціологічних проектів Інституту досліджень регіонального розвитку України разом із експертом Фонду суспільної безпеки Юрієм Гаврилечком презентував завищені рейтинги партії Наталії Королевської «Україна — вперед!» та «УДАРу»1,2.

Інтернет-видання «Наші гроші» у 2012 році називало Землякова бізнес-партнером 65-го номеру списку «УДАРу» Івана Надєїна. Земляков разом із Сергієм Дем’яновим, Іваном і Дмитром Надєїними був одним із засновників «Українського правового дому», що у свою чергу, є засновником Інституту досліджень регіонального розвитку України. За даними журналіств, станом на 2015 рік «Український правовий дім» мав трьох власників: кіпрські офшори «Tacanor» і «Сет інвест», а також Андрій Гріненко, який за часів Януковича очолював Бориспільську райдержадміністрацію, а у 2014 році намагався потрапити до парламенту за списком «Сильної України» Тігіпка у якості… голови ТОВ «Інститут досліджень регіонального розвитку України»3.

У 2009 році став одним із засновників Групи компаній «Укртепло». З 2015 року — член політичної партії «УКРОП», голова ГО «Агенція енергетичних реформ України»4.

Чим займається після 24.02.2022

Після початку повномасштабного вторгнення — волонтер фонду Миру і добра. Інформацію про це можна знайти у трьох публікаціях, які мають ознаки цілеспрямованого розповсюдження, зокрема і з метою відбілювання репутації:

  • Ті, хто був ворогами в мирному житті, стали плечем до плеча — волонтер (fakty.com.ua, 27.03.2023)
  • «Ті, хто був ворогами в мирному житті, стали плечем до плеча», — волонтер (fakty.ua, 28.03.2023)
  • Те, кто был врагами в мирной жизни, встали плечом к плечу — волонтер фонда Мира и Добра (enovosty.com, 28.03.2023)

Фонд має ознаки такого, що активний, віце-президента Фонду Олександра Цверковича Президент навіть відзначив «Золотим серцем». Утім Фонд, очевидно, розміщував у ЗМІ публікації з ознакою замовності (під рубрикою «Новини компаній») щодо своєї діяльності та нібито рейдерських атак.

  • Від Києва до найгарячіших точок: Фонд «Миру і Добра» допомагає українцям від початку повномасштабного вторгнення (mind.ua, 06.04.2023)
  • Ми допомагаємо тисячам українців, але рейдери намагаються перекрити нам кисень — віце-президент Всеукраїнського благодійного фонду «Миру і Добра» (unn.ua, 15.03.2023)
  • Рейдеры блокируют гуманитарку для тысяч украинцев и спецснаряжение для ГСЧС, и саперов — вице-президент БФ (comments.ua, 16.03.2023)

Останнє оновлення: 30.01.2024