Романко Євген

Романко Євген

В Інтернеті фігурує як експерт або провідний аналітик консалтингової компанії «AUSTIN», однак у державних реєстрах і навіть у мережі Facebook такої компанії станом на 10.07.2019 нам знайти не вдалося.

У січні 2019 року Романко був помічений у джинсі Ляшка разом із іншим постійним піарником цього політика — Мар’яном Ощановським. Абсолютно ідентичні статті, але з різними піарними заголовками вийшли на сайтах apostrophe.ua та kp.ua:

  • В программе Радикальной партии все пункты отображают потребности украинцев — эксперт (apostrophe.ua1)

  • Ляшко — единственный проукраинский кандидат в президенты, — эксперт (kp.ua2)

Романко про Ляшка:

«Ляшко предлагает выполнять Будапешский меморандум, а не ехать на поклон к Путину. На мой взгляд, это наиболее здравая позиция, которую я не слышал ни от кого другого. Думаю, что такая политика по установлению мира будет приемлема для всех сторон. Жители оккупированных территорий Донбасса устали от войны, и подобный мирный план имеет все шансы быть реализованным»3.

У липні 2016 року у статті на сайті capital.ua4 Романко разом із директором «Всеукраїнського соціологічного союзу» Сергієм Кузьменком нахвалював Партію місцевого самоврядування (ПАРМС).

🧐 Цікаво, що через два з половиною роки, в один і той самий день — 21.01.2019 — вийдуть дві піарні статті Ляшка. В одній із них лідера Радикальної партії піарив Романко5,6, а в іншій — Кузьменко7,8.

Про зв’язок Романка із Кузьменком свідчить також той факт, що вони обоє були помічені у піарі голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва:

  • «Если у него хватит сил продолжить начатые реформы, у экономики Украины появится шанс на развитие» — Романко (12.08.20169).

  • «Рост симпатий к деятельности АМКУ обоснован восприятием гражданами этой структуры в качестве своеобразного противника действующей власти и одного из немногочисленных на сегодня контролирующих органов, который реально борется с попытками расширения экономических монополий украинских олигархов, имеющих прямое влияние на власть» — Кузьменко (11.08.201610).

У 2017 році Романко **захищав одіозного Олеся Довгого від нападок на нього з боку Генпрокуратури.** Так, за словами Романка, намір генпрокурора Луценка притягнути Довгого до кримінальної відповідальності за порушення регламенту Київради при прийнятті земельних рішень нібито ставить під загрозу функціонування всіх місцевих рад («Генпрокуратура хочет установить силовой контроль за местными советами, — эксперт» (11.07.201711). Знову ж таки, тут можна провести паралель із Сергієм Кузьменком, який у 2009 році піарив команду Черновецького, зокрема того ж Олеся Довгого12.

Останнє оновлення: 11.07.2019

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники
Помічений(а) у піарі:
Олег Ляшко , Олесь Довгий, Партія місцевого самоврядування, Юрій Терентьєв