Мельник Микола

Мельник Микола

Політичний експерт, генеральний директор (експерт) аналітичної групи «Левіафан».

Неодноразово був помічений у піарі Юлії Тимошенко:

  • Мельник пояснив, чому у Ляшка та Порошенка незадоволені зустріччю Тимошенко з Болтоном (26.08.2018) (gazetavv.com1)
  • Рейтинг Тимошенко зріс вдвічі та продовжує рости, — політичний експерт (04.01.2019) (progolovne.ck.ua2)
  • Рейтинг Тимошенко зріс вдвічі та продовжує рости, — експерт (08.01.2019) (socportal.info3)
  • Рейтинг Тимошенко зріс удвічі та продовжує рости — політичний експерт (09.01.2019) (gazeta.ua4)
  • Рейтинг Тимошенко зріс удвічі та продовжує рости: експерт зробив гучну заяву (09.01.2019) (korupciya.com5)

У матеріалі «Рейтинг Тимошенко зріс вдвічі та продовжує рости», розміщеному у низці центральних та регіональних видань на початку 2019 року, Мельник посилається на результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг» і зауважує, що Юлія Тимошенко лідирує у симпатіях українців, а Порошенко має найбільший антирейтинг і програє битву за друге місце Зеленському. Як висновок у статті зазначено, що Новий курс України почули українці в усіх куточках нашої держави, і він отримав велику підтримку серед населення6 (та сама стаття, тільки у черкаському виданні «Про головне»7).

Спостерігачі ОПОРИ, проаналізувавши публікації в газетах Івано-Франківської області за січень-лютий 2019 року, зауважили ще три матеріали, присвячені результатам опитування групи «Рейтинг», протрактованим на користь Тимошенко. Але всі матеріали різні, підписані різними «експертами» та вийшли у різних газетах. Так, автором статті «Президент майже визначився» зазначений політичний експерт Микола Спірідонов, а автором матеріалу «Передноворічна соціологія демонструє запити на сильного лідера та якісні трансформації» є Владислав Дзівідзінський. Схожий матеріал із заголовком «Чого виборці чекають від виборців» підписаний політтехнологом Андрієм Золотарьовим, головою аналітичного центру «Третій сектор»8.

Мельник про Тимошенко:

«Така підтримка Тимошенко говорить, що її меседжі зрозумілі і знаходять підтримку у кожного українця, незалежно від місця проживання та регіональної ознаки. Нарешті Україні вдалось позбутись регіоналізму в підтримці політиків. Не в останню чергу це відбулось за рахунок того, що політики стали озвучувати тези, які стосуються однаково кожного українця, не дивлячись на те, живе він в Одесі, Львові, Дніпрі чи Харкові. Слід констатувати, що «Новий Курс України» почули у кожному куточку України і він отримав підтримку серед українців»9.

Чим займається після 24.02.2022

Станом на липень 2023 року — керівник Ukrainian Gambling & Betting Association (Української гемблінгової та беттінгової асоціації), політичні коментарі — яскраво спрямовані як проти Володимира Зеленського і Офісу Президента, так і проти прихильників Петра Порошенка. Ймовірно, перебуває на службі в ЗСУ (згадує про поранення в соцмережах), в ЗМІ є згадки, що добровольцем в АТО пішов у 2014 році.

Останнє оновлення: 17.07.2019

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники
Помічений(а) у піарі: