Гладких Валентин

Гладких Валентин

Політичний коментатор, член «незалежного пулу експертів» ІНПОЛІТ, члени якого часто фігурують у піарних статтях на користь тих чи інших політиків.

У ЗМІ іноді також фігурує як «політолог», експерт аналітичної групи «Левіафан» та експерт аналітичного порталу «Слово і діло».

У жовтні 2014 року різко негативно писав про Юлію Тимошенко, називаючи її «фюрером»:

«Вдвойне печально, когда увядание красоты и политического влияние происходят синхронно. И точно так же, как всевозможные косметические процедуры, увы, не способны вернуть ни молодость, ни красоту, популистская демагогия, тем более уже порядком поднадоевшая, не способна вернуть Юлии Тимошенко ее былое политическое влияние1

«Не оставили увядающего лидера и „люди, лично преданные фюреру“»2

19.06.2019 у партійному інтернет-виданні партії «Батьківщина» була розміщена стаття «Зеленському вигідно, щоб Тимошенко обрали головою уряду, — Валентин Гладких», в якій наш герой казав таке:

«В футболі кажуть, що стабільність — ознака класу. І саме партія Тимошенко демонструє достатньо високий рівень стабільності, переживши безліч політичних зірок, які спалахували й з часом згасали»3

«Насправді для Зеленського це буде вкрай комфортна ситуація, щоб Тимошенко обрали головою уряду. Логіка проста: нехай вона йде та робить. Якщо в неї щось вийде, це буде спільна перемога»4

Крім того, на початку липня 2019 року в регіональних ЗМІ по всій Україні вийшла серія ідентичної «джинси» з піаром Тимошенко (автор — «політичний оглядач Віктор Крищенко» — скоріш за все, вигаданий)5,6.

У цих статтях «політолог» Олександр Мусієнко, а також члени «ІНПОЛІТа» Сергій Биков та Валентин Гладких просували тезу, що «досвідченим союзником Зеленського може бути Юлія Тимошенко».

Гладкий про Тимошенко:

«Насправді для Зеленського це буде вкрай комфортна ситуація, щоб Тимошенко обрали головою уряду. Логіка проста: нехай вона йде та робить. Якщо в неї щось вийде, це буде спільна перемога. Якщо ж в неї не вийшло, винна в усьому вона сама й надалі самотужки цей тягар несе»7

Гладких — частий гість на підконтрольних Медведчуку телеканалах «NewsOne» та «112», де також регулярно виступають інші члени «ІНПОЛІТа»: Кость Бондаренко, Сергій Биков і Анна Бикова, Олексій Якубін, Олена Яхно, Олександра Решмеділова і Василь Вакаров.

Політичний експерт Олексій Мінаков улітку 2018 року припускав, що перераховані вище політтехнологи входять до «медведчуківського пулу експертів»8.

Гладкий регулярно дає інтерв’ю та коментарі для інтернет-помийки politeka.net9.

27.08.2018 разом із Гладких результати «Seetarget» оприлюднювали:

Чим займається після 24.02.2022

Після початку повномасштабного вторгнення — експерт аналітичного центру «Об’єднана Україна». Активно коментує зовнішню і внутрішню політику, а також корпоративні і політичні конфлікти:

  • Буде друга серія: історія з Тищенком матиме продовження (apostrophe.ua, 26.01.2023)
  • Пости у Facebook на підтримку ініціатив Мінінфраструктури (25.04.2023 (скрін), 10.05.2023 (скрін))
  • Керівництво Черкаської ОВА зобов’язане вирішувати проблеми області, натомість забиває «у власні ворота», — Гладких (fakty.ua, 15.05.2023)
  • Пости у Facebook на підтримку голови СБУ Малюка (28.05.2023, скрін) і з критикою голови ГУР МО Буданова (17.05.2023, скрін)
  • Суддя, якому оголосили про підозру через збиття нацгвардійця, зробить все, щоб «відмазатися», — політолог (weukraine.tv, 28.05.2023)
  • «Мафии придется смириться», — Гладких анонсировал «диджитализацию строительной сферы» (dialog.ua, 31.05.2023)

Останнє оновлення: 30.01.2024