Лукінова Людмила

Лукінова Людмила

Пов'язаний із соцопитуваннями
Неактивний останні 5 років

У контексті соцопитувань фігурує тільки у 2012 році, коли як експерт Інституту практичної політики презентувала завищені результати партії Королевської «Україна — вперед!».

Також відома як тренер за програмами лідерства та особистісного зростання, заступник голови правління громадської організації «Центр розвитку культури і туризму». Автор програм «Сила в тобі», «Уроки гармонійного життя», «Прощення-видужання», «Методи комунікації», «Маніпулятори: дізнатися і приборкати», «Суспільство як соціальний ліфт», «Тільки сьогодні» та ін.

Лукінова є головою правління «Ресурсного центру ініціатив громади», що в листопаді 2014 року отримав із київського міського бюджету 240 тисяч гривень. Ця організація зареєстрована у березні 2013 року на Юлію Бистрякову і Ганну Чумакову. Лукінова була заступником міністра молоді і спорту станом на 2007 рік, коли міністром був Віктор Корж від Партії регіонів1.

На парламентські вибори 2014 року Лукінова йшла по списку Радикальної партії Олега Ляшка. Як писав портал «Наші гроші», «Ресурсний центр ініціатив громад» є громадською приймальнею депутатів Київради від Радикальної партії Олега Ляшка — Людмили Костенко, Олександра Лапшова і Олександра Вовченка2.

Близька до «Українського вибору» Віктора Медведчука3 та інформагенції «RegioNews»4.

Помічниця народних депутатів:

  • Миколи Рудьковського (СПУ) — на громадських засадах (4 скликання (2002—2006)),
  • Олексія Кунченка (СПУ) — на платній основі (5 скликання (2006—2007))5.

Останнє оновлення: 2015 рік

Хронологія маніпуляцій

2013

Дослідження стану толерантності в Україні

Лякали фашистами ще до того, як це стало мейнстримом

«Сьогодні в Україні складається вдала ситуація для ксенофобських угруповань, які б у разі нормальної соціально-економічної обстановки продовжували залишатися маргінальними. Спочатку написи на стінах, підтримка іноземних фашистів, заклики когось “іншого” бити і, по можливості, дійсно бити, демонстративне підкидання руки в нацистському вітанні. Це стає звичним явищем… Для їх цілей вибираються чітко ідентифіковані меншини — євреї, африканці, цигани»1.

— Людмила Лукінова

Дані опитування:
«Проходження “Свободи” до Верховної Ради простимулювало зростання ксенофобії в Україні».


Хто оприлюднив:
Людмила Лукінова, експерт Ресурсного центру ініціатив громади,
Світлана Кушнір, експерт студії «Політлаб»

Оприлюднено:
04.04.2013

2012

Парламентські вибори

Україна — вперед!

Прогнозували

6,7%

Насправді

1,58%

Завищення рейтингу партії Королевської

«Враховуючи зростання протестних настроїв і високу активність людей з вищою освітою, зокрема для партії “Україна — вперед!”, молодіжна пасивність може бути з лишком заповнена людьми з вищою освітою з середньої вікової групи 40—49 років»1,2.

— Людмила Лукінова

Хто оприлюднив:
Людмила Лукінова, експерт Інституту практичної політики,
Сергій Дем’янов, директор Інституту досліджень регіонального розвитку України

Оприлюднено:
11.10.2012

Проведено:
27.09—07.10.2012