Візковський Антон

Візковський Антон

Журналіст онлайн-видання «Інформатор» (informator.news1), що є близьким до Радикальної партії Олега Ляшка, блогер. Фігурує у джинсі Олега Ляшка.

У липні 2018 року в ефірі радіо «Вести» Візковський зізнавався, що розміщував у своєму Facebook проплачені пости — по 800 грн за штуку2 (з 09:12).

09.10.2018 фігурував у джинсі Олега Ляшка в ряді ЗМІ, причому з однакомими заголовками: «Ляшко в ПАРЄ зробив те, що має робити влада — експерт». Цікаво, що наступного дня (10.10.2018) з подібними меседжами у джинсі Ляшка фігурували інші політтехнологи — Вадим Трюхан: «Інтереси України в ПАРЄ відстояв Ляшко, а не Порошенко, — експерт»3 та Володимир Цибулько: «Ляшко змусив ПАРЄ зняти з розгляду питання повернення Росії — експерт»4. А в січні 2019 року про неймовірні успіхи Ляшка в ПАРЄ повідомляли також «політолог» Тарас Семенюк5 та директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов6.

Коли «Інформатор» вирішив зробити матеріал про соціалізм «лівих» партій Добкіна, Ківи та Капліна, то до експертів потрапили саме перераховані вище персонажі — Цибулько, Карасьов та Візковський 7.

Візковський публікується також під псевдонімом «Шерман Дрозд»8.

Чим займається після 24.02.2022

Станом на липень 2023 року людина з таким іменем фігурує в ЗМІ як «киянин, який облаштував вдома майстерню та виготовляє з електронних цигарок павербанки для ЗСУ». Також цим іменем підписані численні фрилансерські тексти і фотографії в різних медіа.

Останнє оновлення: 01.08.2023

Помічений(а) у піарі: