Вальський Ігор

Вальський Ігор

Пов'язаний із соцопитуваннями

В інтернеті фігурує як «блогер» і «політолог». Практично усі згадки цього «експерта» Google ведуть на його статті та коментарі для «медведчуківських каналів», насамперед «112.ua». Перша стаття Вальського на цьому сайті датована початком 2016 року.

Якщо протягом 2016—2018 років «блогер» пише досить рідко (від 2 до 4 статей на рік), то в лютому 2019 року він вмикає «турборежим» і видає «на гора» вже по кілька десятків постів на рік. При цьому якщо до 2019 року він згадував Медведчука лише одного разу, то після цього — аж 60 разів.Цікаво, що у своїх статтях Вальський неодноразово поширював результати сумнівних організацій, що публікували завищені рейтинги ОПЗЖ та просували проросійські месиджі — «Київський інститут соціології громадянського суспільства» (КІСГС) та BURI-Україна, що (див. наше велике розслідування на цю тему).Крім сумнівних соцопитувань і піару Медведчука, Вальський регулярно критикує Зеленського за закриття «медведчуківських» телеканалів, а також просуває проросійські наративи в дусі ОПЗЖ — про зовнішнє управління, засилля праворадикалів в Україні, необхідність дружити з Росією, викриває плани Джорджа Сороса і «соросят».

Окремо варто згадати і просування російської вакцини «Спутнік V» (1, 2) та маніпуляції та фейки стосовно західних вакцин, зокрема «Астразенеки» (1, 2).

Ну і, звичайно, коли на початку 2019 року Медведчук боровся проти Мураєва та Вілкула за проросійський електорат, Вальський зловтішався з того, що їм заборонили в’їзд до Росії. При цьому у фрагменті про Мураєва він цитував іншого політичного коментатора, що полюбляє піарити Медведчука — Володимира Макаровського (мовляв, Мураєв — це «завербований агент СБУ»1).

Останнє оновлення: 22.02.2022

Помічений(а) у піарі:
Помічений(а) у антипіарі:
Олександр Вілкул , Євген Мураєв