Свободін Віталій

Свободін Віталій

Проросійський журналіст та політичний коментатор, регулярно піарить «голуба миру» Віктора Медведчука та його партію «За життя».

Співпрацює з низкою ЗМІ фінансованих Росією терористичних організацій ДНР/ЛНР типу NewsFront1 та anti-maidan.com2, а також із забороненою в Україні Компартією3 тощо.

Від жовтня 2018 року веде блог на сайті korrespondent.net4, що належить олігарху Сергію Курченку, який утік до Росії разом із Януковичем.

Станом на 13.06.2019 7 із 16 постів Свободіна присвячені Медведчуку та його однопартійцю Юрію Бойку. Щонайменше сім інших постів, де не фігурує Медведчук, про те, «как на Українє всьо плохо»: ціни та тарифи зростають, при владі неонацисти, що «перетворили індустріальну країну на аграрну» і тому подібна проросійська риторика.

Традиційно блоги Свободіна про Медведчука активно поширюють близькі до цього політика сайти politeka.net, golos.ua, hyser.com.ua, comments.ua та інші:

  • Завдяки союзу з Медведчуком Бойко і Рабінович поліпшили свої позиції в топ-100 найвпливовіших людей України, — Свободін (28.12.2018) (politeka.net5, hyser.com.ua6, akcenty.com.ua7)
  • Единственный шанс на мир — это Бойко и Медведчук, — Свободин (14.01.2019) (golos.ua8, comments.ua9)

Кілька цитат Свободіна про Медведчука:

«Медведчук — единственный из оппозиционеров, кто попал в десятку самых влиятельных. Его результат поясняется исключительно его личным авторитетом и возможностями — ведь он не является ни госчиновником, ни олигархом»10

«Медведчук — единственный, кто однозначно сможет прекратить войну на Юго-Востоке, с ним готовы договариваться и в ДНР-ЛНР, и в Кремле, и на Западе»11

«Медведчук дает четкие ответы на ключевые запросы Юго-Востока — как добиться мира на Донбассе и решить социальные проблемы (тарифы, зарплата, восстановление промышленности). У него есть свой мирный план как перечень конкретных действий, чтобы остановить войну и реинтегрировать Донбасс в Украину»12

Останнє оновлення: 20.06.2019

Помічений(а) у піарі: