Стриженова Катерина

Стриженова Катерина

Блогерка, у ЗМІ фігурує як юристка.

Веде блоги на сайтах korrespondent.net1, liga.net2, cont.ws3 та livejournal.com4. Доказів того, що Стриженова справді є юристкою, в Інтернеті знайти не вдалося, навіть у профілі на Facebook про це нічого немає5.

Періодично у блогах піарить лідера партії «За життя» Віктора Медведчука, причому такі дописи часто перепощують у вигляді джинси Медведчука сайти znaj.ua, politeka.net, gazeta.ua, antikor.com.ua, наприклад:

  • Усі законопроекти щодо декларування доходів чиновників засновані на напрацюваннях Медведчука від 2001 року — юрист (31.08.2016) (gazeta.ua6, from-ua.com7) Юрист: Для ефективної боротьби з корупцією достатньо взяти в роботу законодавчі напрацювання Медведчука (03.10.2016) (from-ua.com8)
  • Юрист: Попытки ввести санкции против граждан Украины незаконны (21.10.2016) (golos.ua9). Тут традиційний піар Медведчука: «він відстоює ідею врегулювання конфлікту виключно мирним шляхом; керівники СБУ офіційно повідомили, що не мають до Медведчука ніяких претензій».
  • Стриженова: Каждый успешный обмен пленными — это удар по пропаганде «партии войны» (04.08.2017). Традиційно в руслі мегаважливості та впливовості Медведчука: «Медведчук уже не первый год решает вопросы любой сложности в отношениях между Украиной и Россией.[…] Путин во время «прямой линии» в июне не просто так посвятил столько времени рассказу о Медведчуке… он чётко дал понять, что в Кремле к мнению Медведчука прислушиваютсяи готовы вести с ним переговоры на самом высоком уровне» (from-ua.com10).
  • Патриоты — это те, кто вытаскивает людей из плена и тюрьмы, — Стриженова (04.08.2017) (znaj.ua11). Під патріотом Стриженова, звичайно ж, має на увазі Медведчука.

Також цілком у дусі риторики Медведчука Стриженова «викривала» громадські організації, що отримують закордонні гранти, зокрема керівницю «Громадянської мережі ОПОРА» Ольгу Айвазовську12.

Також Стриженова в негативному руслі писала про Вікторію Сюмар13, яка має давній конфлікт із Медведчуком та його однопартійцями14.

Цікаво, що, крім піару самого Медведчука, Стриженова не забуває заступатися за його дружину, телеведучу Оксану Марченко (цим вона подібна до інших блогерів-піарників Медведчука — Олени Броницької, Сергія Кривулі, Ірини Гаврилової та Гліба Ляшенка):

  • Стриженова: Вопреки оценкам жюри, Марченко поддерживают зрители (03.10.2018) (from-ua.com15). Чудову підбірку скріншотів дивіться тут16.
Помічений(а) у піарі:
Віктор Медведчук , Оксана Марченко