Скубченко Олександр

Скубченко Олександр

В Інтернеті фігурує як «громадський діяч, голова Житлового союзу України».

На своїй Facebook-сторінці1 регулярно піарить «голуба миру» Віктора Медведчука та його партію «За життя». Коментарі Скубченка про цього політика широко поширюють близькі до нього інтернет-ресурси типу znaj.ua, politeka.net, from-ua.com, vlasti.net, golos.ua та інші:

 • Мирный план Эро-Медведчука — фундамент, на котором можно построить новое государство, — эксперт (15.09.2016) (fraza.ua2)
 • Александр Скубченко: “Борьба за мир и послевоенную Украину в 2017 году будет жесткой” (01.03.2017) (kp.ua3)
 • Скубченко: Саакашвили получил то, чего сам желал Медведчуку (29.07.2017) (ukraina.ru4)
 • Скубченко: При власти «патриоты», а пленных возвращает домой Медведчук (22.03.2018) (for-ua.com5)
 • Тимошенко заговорила словами Медведчука, бо наближаються вибори, — блогери (17.05.2018) (znaj.ua6)
 • Когда Коломойский предлагал назначить Медведчука губернатором Донбасса, “коллективный Павлик Морозов” с ТСН выстроился по стойке “смирно”, — Скубченко (13.08.2018) (znaj.ua7)
 • Щоб списати борги за послуги ЖКГ, як пропонує Медведчук, до влади повинні прийти нормальні люди, — Скубченко (01.02.2019) (politeka.net8)
 • Скубченко: Сьогодні тільки Медведчук пропонує конкретні кроки, як відновити Донбас (11.03.2019) (politeka.net9)
 • Вилкул показал, что он такой же технический кандидат власти, как Мураев, который настучал на Медведчука, — Скубченко (21.03.2019) (from-ua.com10)
 • Скидка в 25%, о которой договорился Медведчук, поможет украинской промышленности стать конкурентоспособной, — Скубченко (29.03.2019) (from-ua.com11)
 • Путин дал понять, что будет разговаривать не с Порошенко, а с Медведчуком, — Скубченко (10.04.2019) (znaj.ua12)
 • «Порохобот» Янина Соколова сбежала с «Эпицентра» после ответа Медведчука, — Скубченко (29.04.2019) (hyser.com.ua13)
 • Зеленский — это Порошенко light, для Юго-Востока более понятен Медведчук — Скубченко (27.05.2019) (golos.ua14)

Скубченко про Медведчука:

«Сьогодні тільки Медведчук, нехай він і не кандидат в президенти, не тільки пропонує, як «повернути Донбас в Україні, і Україна на Донбас» мирним шляхом, але і пояснює, які конкретні кроки потрібно зробити і для мирного врегулювання, для відновлення регіону»15.

«Що треба робити? Медведчук ще на початку нульових ініціював «Комітет-2005», і вже тоді, понад 15 років тому, пропонував варіанти, як вирішувати нинішні проблеми. Скільки змінилося політиків при владі, а з тих пір ніхто нічого принципово нового так і не запропонував»16.

«Медведчук поїхав і домовився. Тобто, виборець, який хоче підтримати його, його політсилу, вони вже знають, що як мінімум, 25% він вже з Москви привіз. І все прекрасно розуміють, що дешевше газ, ніж може запропонувати прямий контракт з «Газпромом», його ніде не знайдеш»17.

«То есть, что такое Зеленский? Такой себе «легкий Порошенко» — тот же самый курс, мы туда же идем, в НАТО, в Европу. Единственное, я вас не буду стравливать по языку и по вере. Но вот эти вот люди на Донбассе, которые в него поверили, они теперь вернутся к Медведчуку, который для них более понятен»18

Різко критикує Вілкула (представник «Опозиційного блоку», що має конфлікт із Медведчуком):

«Как говорится, вот он — мирный план Александра Вилкула в действии. Кандидат Рината Ахметова на публику рассказывает про мир, про помощь Донбассу, а компании олигарха готовы на всё ради его бизнес-интересов. Олигархии все равно: война — не война, главное — деньги»19.

Чим займається після 24.02.2022

Після початку повномасштабного вторгнення — повністю в інформаційному просторі Росії, публікує антиукраїнські, антизахідні пости і дає відповідні коментарі російським пропагандистським ЗМІ. Його дописи періодично публікує видання Golos.EU — нібито базоване в Європі медіа, яке просуває політиків, які втекли з України після 2014 року. Типовий приклад коментарів:

«В Харькове хвастаются „восстановлением“ домов. Они даже не понимают, что такое восстановление. Вот, например, вице-премьер РФ Хуснуллин недавно докладывал Путину о восстановлении новых регионов: только (!) в первом полугодии 2023 в новых регионах восстановлено более 2 тыс. многоквартирных домов и построено 20. Для понимания масштабов, 2 тысячи многоквартирных домов — это треть от всех многоквартирных домов Харькова. То есть, по сути, Россия уже давно полностью бы восстановила весь Харьков. Харьковчанам бы видео из Мариуполя посмотреть, где новые микрорайоны в эксплуатацию вводятся и новые дома как грибы растут, а не фасады кривой кладкой латаются для отчётов по распилу денег».

Останнє оновлення: 30.01.2024

Помічений(а) у піарі:
Помічений(а) у антипіарі: