Погребинський Михайло

Погребинський Михайло

Засновник та керівник Київського центру політичних досліджень та конфліктології, експерти якого активно поширюють проросійські месиджі в Україні та піарять Віктора Медведчука.

Погребинський просуває так званий «русскій мір» та вважає себе представником «російської України» в Києві1.

Постійний експерт «Українського вибору» Віктора Медведчука2. Радник голови Адміністрації президента Кучми (теж Медведчука)3. Його вважають одним із авторів «темників» (при президенті Кучмі — закриті директиви керівництву українських ЗМІ, які містили детальні інструкції щодо того, яким чином треба висвітлювати в новинах політичні події в Україні)4,5.

Радник Януковича на виборах 2004 року. Найкращу частину свого життя прожив в СРСР6.

На телеканалах Медведчука підспівує давньому союзнику та просуває проросійську або й російську зовнішню політику7.

Від травня 2019 року - ведучий аналітичної програми «Погляд на тиждень» на каналі «112 Україна», який належить соратнику Медведчука8.

У 2019 році відбілював бекґраунд Юрія Бойка: «Он выглядит как серьёзный человек. Без этих ухмылок, без сильно негативной истории. Там какие-то вещи были, все это давно люди забыли»9.

Після парламентських виборів 2019-го називав «ОПЗЖ» «найбільш опозиційною партією», принижував «Голос», розповідав про поразку «радикалів» на виборах10.

Виправдовував закони 16 січня11.

Прогнозував релігійні зіткнення після отримання томосу12.

Стверджував, що це Росія потрібна США, а не навпаки13.

Називав реакцію української делегації на повернення Росії в ПАРЄ «знущанням» над іншими європарламентарями та «некрасивою поведінкою»14.

Обурювався, що слова Зеленського в бік Росії — це «хамський тон» та «хуліганство»15.

Переконував, що в Україні є активісти, які налаштовані проти будь-якого компромісу «з людьми Донбасу» й хочуть моноетнічної нації16.

Останнє оновлення: 23.01.2020

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники
Помічений(а) у піарі: