Маркосян Олена

Маркосян Олена

Соратниця проросійського політика, лідера партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука, експерт його громадської організації «Украинского выбора»1.

У ЗМІ фігурує як журналіст та політичний експерт, а також як президент Жіночого політичного клубу.

Наприкінці 2018 року у своєму блозі на korrespondent.net наводила дані фейкового Міжнародного дослідницького центру «BURI-Україна», за якими рейтинги партії Рабіновича нібито становили 9.8%2.

Регулярно піарить Медведчука та його однопартійця Вадима Рабіновича:

  • Украинские СМИ за деньги публикуют непроверенные “заказухи” на В.Медведчука — Е.Маркосян (10.06.2013) (unn.com.ua3)
  • Украинский мировоззренческий Рубикон: Неприятие идей народовластия привело к войне (10.07.2014) (kp.ua4)
  • Вадим Рабинович сражается за передачу «Феофании» для лечения детей из зоны АТО с 2014 года, — эксперт (25.04.2019) (znaj.ua5)

Маркосян про Медведчука:

«Наши политики и СМИ, цитируя по буквам недалеких западных чиновников, не удосужились ни прислушаться к словам Медведчука, ни сделать даже незначительных шагов в направлении устранения существующих угроз»(6).

Все, что говорил “Украинский выбор” и предлагал Виктор Медведчук, сегодня либо усилиями общества становится неизбежной реальностью, либо декларируется европейскими структурами как насущная необходимость. Референдумы, народовластие, конституционная реформа, децентрализация власти и федерализация Украины — очевидные и эффективные решения для устранения существующих проблем и сохранения Украины как единого, независимого и суверенного государства(7).

Жорстко критикує Євгена Мураєва, який у вересні 2018 року посварився з Медведчуком:

  • Мураев сам накликал свою политическую гибель, — эксперты (26.12.2018) (znaj.ua8)
  • Экспертное мнение: санкции РФ против Мураева ставят фактический крест на его политическом будущем (27.12.2018) (mignews.com.ua9)
  • Активистам Мураева закрыли въезд в Россию, так как их лидер доносит в СБУ (28.12.2018) (znaj.ua10)

Активно публікується на антиукраїнських інтернет-ресурсах (news-front.info, antifashist.com та інших), симпатизує представникам незаконних збройних формувань із так званих «ЛНР» і «ДНР» на Донбасі. Про смерть ватажка так званої «ДНР» Олександра Захарченка Маркосян писала так:

«Донбасс прощается с Александром Захарченко. Простой-великий человек. Не забудем!»11

У серпні 2018 року заявляла, що популярність українському поету, дисиденту і політв’язню Василю Стусу приніс саме Медведчук, який брав участь у судовому процесі над Стусом як адвокат: «Хто б знав того Стуса, якби не Медведчук?»12.

19.08.2018 наводила як приклад сміливої та рішучої економічної політики… лідера Венесуели соціаліста Ніколаса Мадуро13. Попри те, що Венесуела має одні з найбільших запасів нафти у світі, через політику уряду інфляція у Венесуелі у 2018 році сягала 1300000%14.

У жовтні 2020 року на низці інтернет-ресурсів (kp.ua15, bigmir.net16, kievvlast.com.ua17) з’явилася «джинса» з коментарем «блогерки» Олени Маркосян, де вона звинувачувала Дмитра Гордона в «мочінні» Пальчевського на замовлення Віталія Кличка та доводила нібито абсурдність його обвинувачень. Рекламні банери, які вели на новину на bigmir.net, були розміщені, зокрема, на «Українській правді»18.

Останнє оновлення: 19.10.2020