Кулєш Леонід

Кулєш Леонід

Політичний коментатор та політик, має прямі зв’язки з Радикальною партією Олега Ляшка (у 2014 році саме від РПЛ Кулєш ішов до Верховної Ради по округу №222 у Києві1).

У липні 2016 року Кулєш був представником виборчого штабу Радикальної партії2,3 та помічником народного депутата-радикала Мосійчука4 на Прикарпатті на проміжних виборах до Верховної Ради.

Часто цитується на Інформаторі — ресурсі, що вважається близьким до Радикальної партії.

Однак все це не заважає йому позиціонувати у ЗМІ себе як «політолог»5.

Періодично піарить Ляшка та його однопартійців:

  • Якби «поправка Лозового» була прийнята 15 років тому, ми б уже знали, хто вбив Гонгадзе, — експерт (13.03.2018) (informator.news6)
  • Засідання ПАРЄ показало кому з українських політиків дійсно небайдужа доля держави, – політолог (20.01.2018) (informator.news7)
  • Справа Лозового показує, що ГПУ бореться з патріотами, а не олігархами, – політолог (02.04.2018) (informator.news8)

Кулєш про Ляшка:

«Олег Ляшко пішов на не дуже популярний крок і заявив, що його партія не буде голосувати за відміну обов’язкового е-декларування для активістів. Заради національних інтересів Ляшко зайняв принципову позицію, хоча й ризикує тимчасово втратити рейтинг»9.

«Владі, особливо генеральному прокурору, потрібно зрозуміти одне – що затримання молодого політика Лозового переводить його в формат політично переслідуваного, а Радикальну партію Олега Ляшка – в лідери опозиційних партій в Україні»10.

«Ляшко був єдиним, хто не побоявся нагадати європейцям про те, що повернення Росії у ПАРЄ є неприйнятним для України та Європи і наголосив що з агресією РФ потрібно рішуче боротися, а це є дійсно сміливим вчинком незалежного політика, який не боїться втратити політичні дивіденди за кордоном, якщо це принесе користь українському народові»11.

«Виступ Олега Ляшка у ПАРЄ нагадав мені промову прем’єр-міністра Великобританії Вінстона Черчиля 1940-го року у стінах британського парламенту. Тоді Черчиль заявив, що ціллю його країни є перемога, до якої веде довга і надзвичайно важка дорога, це ж і нагадав європейцям Ляшко»12.

Останнє оновлення: 20.06.2019

Помічений(а) у піарі: