Газізов Михайло

Газізов Михайло

Пов'язаний із соцопитуваннями

Від березня по травень 2021 року двічі презентував опитування сумнівних «Роботизованих телесистем», при цьому фігурує як «політолог і координатор експертного центру компанії РТС». Ця фірма відома тим, що часто оприлюднює результати, вигідні ОПЗЖ та Віктору Медведчуку.

У 2010 році фігурував як президент Міжнародної гуманітарної академії1, у 2014—2015 — як доцент кафедри парламентаризму та менеджменту НАДУ при президенті України2,3.

У 2015—2017 роках близько 10 разів виступав на медведчукіському телеканалі «112», при цьому фігурував там як політичний консультант4.

Тільки російський «Спутнік» хороший, інші вакцини — це «експериментальні препарати», що «мають низьку ефективність»

Цікаво, що 5 травня в сюжеті так званого «Першого незалежного» — телеканалу, що прийшов на зміну заблокованим медведчуківським телеканалам «112», «NewsOne» і «ZIK», стверджувалося, що дві наявні в Україні вакцини — індійська «АстраЗенека» та китайська «СіноВак» нібито мають низьку ефективність (що є неправдою), а тому українці, мовляв, їм не довіряють. Однак цього, звичайно, могло б не статися, якби влада послухала Медведчука і домовилася з Росією про її вакцину. Далі на підтвердження цих слів журналісти наводять дані «Роботизованих телесистем» про те, що «переважна кількість респондентів не схвалюють відмову влади від перспективи виробляти „Спутник V“»5.

Україна має неухильно дотримуватись мінських угод (читай — плану Медведчука)

Це не єдиний випадок, коли результати «Роботизованих телесистем» ідеально відповідають проросійським наративам, які просувають Медведчук та його партія. Того ж 5 травня 2021 року «Перший незалежний» поширив ще одні результати опитування «Роботизованих телесистем»: «Для встановлення миру і повернення Донбасу Україна має дотримуватися мінських домовленостей. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного ТОВ “Роботизовані телесистеми”. За повне виконання Мінськa виступили 53,6 % громадян». Як зазначає «Детектор медіа», мантру невідхильного дотримання Мінських угод постійно повторюють лідери «ОПЗЖ» Медведчука. Тим часом українська влада говорить6 про потребу оновити й переглянути положення цього документа7.

Останнє оновлення: 18.11.2021

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники