Фомін Дмитро

Фомін Дмитро

Політичний коментатор. Піарив Олега Ляшка в листопаді 2018 року у низці однакових статей, при цьому фігурував у них як «політичний експерт».

Оригінал статті з’явився 01.11.2018 на підконтрольному Радикальною партією ресурсі «Інформатор» під заголовком «Команда Ляшка виявилася єдиною не підконтрольною Кремлю фракцією, — експерт», а вже наступного дня ідентичні статті розмістили інші сайти:

  • Команда Ляшка виявилася єдиною не підконтрольною Кремлю фракцією, — експерт (02.11.2018) (1)
  • Експерт розповів, чому вся Радикальна партія потрапила під російські санкції (02.11.2018) (2)
  • Лише одна фракція Верховної Ради потрапила у санкційний список повним складом, — експерт (02.11.2018) (3)
  • Команда Ляшка виявилася єдиною не підконтрольною Кремлю фракцією — експерт (02.11.2018) (4)

Фомін про Ляшка:

«Потрапивши у цей список [ідеться про санкції, запроваджені Росією. — Тексти] повним складом, Радикальна партія продемонструвала принципову проукраїнську позицію в інформаційній, політичній, міжнародній та фронтовій боротьбі проти держави-агресора»5

«Побачивши санкціонний список РФ, я одразу згадав виступ народного депутата України від фракції Радикальної партії Андрія Лозового у програмі „Час діяти“ 2016 року. Тоді він розповідав про загрози плана „Шатун“ для України, а також про діяльність проросійського каналу „Інтер“, проте найважливішим посилом тоді була проукраїнська позиція окремих депутатів, зокрем Олега Ляшка. Ще тоді Лозовий виголосив ледь не пророцьку фразу, яка нині отримала додатковий сенс: Ляшко — єдиний не підконтрольний Кремлю політик, який має вплив у державі»6.

Крім кількох коментарів Фоміна, розміщених на «Інформаторі», нам більше нічого про його «експертність» знайти не вдалося7.

Facebook-сторінка Фоміна: https://www.facebook.com/dimon.leomes.

Останнє оновлення: 04.08.2020

Помічений(а) у піарі: