Дяченко Віктор

Дяченко Віктор

В Інтернеті фігурує як публіцист та журналіст, до війни регулярно писав статті для інтернет-ресурсу from-ua.com1,2. Статті ці переважно містили гостру критику дій «постмайданной власти»™, а також просували проросійські меседжі про «переписування історії»3, «громадянську війну на Донбасі»4, зубожіння українців5,6, «ліберальний фашизм» у Європі7 тощо.

Характерно, що після 24 лютого 2022 року Дяченко чомусь не написав жодної статті і свою позицію щодо російської агресії ніяк не висловив. Цікаво, що сталось?

Дяченко також неодноразово був помічений у піарі Віктора Медведчука.

Дяченко про Медведчука:

«Система Медведчука — это то, что не позволяет ему затеряться в глубине провинциальных олигархов второй гильдии, и вот уже 20 лет оставаться в числе самых известных и влиятельных политиков Украины. И это не кумовские отношения с Путиным, поскольку еще до них Медведчук сумел „навести шороху“ в украинской политике, за что был навеки предан анафеме еще „оранжевыми“. Это его умение выстраивать крепкую политическую оборону против национал-патриотов, „майданщиков“, „порохоботов“ и им подобным, даже если те находятся при власти»8

«Медведчук уже не первый год занимает свое место в первой десятке самых влиятельных украинцев. И мы приходим к выводу, что само по себе наличие очень большой суммы денег еще не делает человека самым могущественным, в то же время рычаги влияния часто держат в своих руках не самые богатые люди»9

«А вот буквально сейчас, на глазах у всех, украинская власть сначала закрыла СМИ оппозиционной ОПЗЖ, а теперь поместила под домашний арест Виктора Медведчука. Ну и где осуждение политических репрессий в Украине? И Запад как в рот воды набрал. „Вы не понимаете, это совсем другое!“ — воскликнут украинские псевдопатриоты. О да, это действительно другое! Ведь в отличие от Протасевича, Медведчук не готовил свержение власти — напротив, он всегда выступал против „цветных революций“».

Деякі статті Дяченка зі згадками Медведчука після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну були видалені (1), однак деякі доступні і досі10,11.

Цікаво, що у квітні 2021 року Дяченко переконував, що Україна, мовляв, узагалі не має союзників і що ніхто у світі не готовий воювати за Україну проти Росії:

«У сенсі справжніх союзників, які б заступилися за цілісність України не заявами та санкціями, а рішучими діями та військовою допомогою (як за Корею, Південний В’єтнам чи Кувейт). Он у «республік» є союзником — Росія, а Київ його не має. Тож марно постмайданний режим сім років вселяв українцям, що «весь світ із нами». Насправді, навіть Америка не з нами, ні! Вона просто використовує Україну у своїх цілях.

Останнє оновлення: 13.12.2022

Помічений(а) у піарі: