Давиденко Роман

Давиденко Роман

У ЗМІ часто фігурує як незалежний політолог та політичний експерт.

Хоча це не заважає йому очолювати Житомирську обласну організацію Соціал-демократичної партії (СДП)1 — партії кандидата у президенти у 2019 році Сергія Капліна.

У 2016 році у партійній газеті Капліна Давиденко коментував соціологію сумнівного Інституту досліджень регіонального розвитку України (ІДРРУ), який пророчив перемогу їхньому кандидату на Полтавщині Сергію Мамояну2. Свого часу ці псевдосоціологи завищували рейтинги Компартії, Ляшку та Королевській. У коментарі Давиденко, зокрема, стверджував про «серйозний відрив Мамояна від конкурентів» і про те, що «у багатьох інших кандидатів надто великий багаж негативу». Але… за даними ЦВК, Мамоян посів лише 4-те місце, а не 1-ше (як прогнозував ІДРРУ), набравши удвічі менше голосів (11.51% проти 23.8%)3.

У лютому 2018 року виступав на мітингу СДП4.

У січні 2019 року коментував опитування ще однієї сумнівної організації — Центру соціального інжинірингу «РАНД»:

  • В Україні зростає суспільний запит на соціал-демократичну ідеологію, — соцопитування[__](інтернет-видання «Полтавщина»5). З лівих політиків в Україні найвищі шанси стати лідером соціал-демократичного руху, на думку Давиденка, звичайно ж, має Каплін, а «високі суспільні запити на соціал-демократичну ідеологію можуть до виборів значно підвищити рейтинг Капліна».

Останнє оновлення: 16.04.2019

Помічений(а) у піарі:
Сергій Каплін