Бізяєв Руслан

Бізяєв Руслан

Політтехнолог, член «незалежного пулу експертів» ІНПОЛІТ, члени якого часто фігурують у піарних статтях на користь тих чи інших політиків.

Жорстко критикував президента Петра Порошенка, просував типові проросійські тези про «зовнішнє управління» України, «партію війни» Порошенка, «США зацікавлені у війні в Україні» тощо.

Веде блог на сайті korrespondent.net1, що належить олігарху Сергію Курченку, який утік до Росії разом із Януковичем. У блогах Бізяєв періодично піарить Медведчука:

  • Иностранный поводок для Украины становится короче (20.08.20172)
  • На пути к Независимости. Часть вторая (18.05.20183)

Крім того, пише для пропагандистського сайту ukraina.ru (входить до холдингу «Россия сегодня», яким керує російський пропагандист Дмитро Кисельов), а також для «Союз православных журналистов»4, який пов’язують із Українською православною церквою Московського патріархату і одним із лідерів якого є відомий колишній журналіст, а зараз політтехнолог Віктора Медведчука Вячеслав Піховшек5.

В ефірі Youtube-каналу «Союз блогерів України» регулярно спілкується на навколополітичні теми з Русланом Коцабою, якого у 2015—2016 роках звинувачували в державній зраді та перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України.

Цитати Бізяєва про Медведчука:

«“Патриарх” украинской политики [Віктор Медведчук — «Тексти»] решил вернуться в ее публичную плоскость,что практически сразу дало хороший промежуточный результат»6

«Отбросив личные амбиции и эмоции, президенту в данной ситуации следовало бы обратиться за помощью к Медведчуку, у которого есть практический опыт по защите международных интересов Украины. Ведь именно он в 2002 году опроверг необоснованные обвинения США в продаже «Кольчуг» в Ирак, на деле продемонстрировав, что способен переиграть американских «ястребов» и защитить международный имидж страны»7

«Якщо такий потужний організатор, як Віктор Медведчук, поповнив лави партії “За життя”, то це, безумовно, для неї плюс. Тому що насамперед він організатор, а партія — це насамперед організаційний процес. У цьому сенсі у “За життя” з’являються хороші шанси пройти до ВР»8

Останнє оновлення: 17.07.2019