Антонович Денис

Антонович Денис

Під цим псевдонімом іноді виступає «політичний аналітик» Денис Антонович Гаєвський1.

Фігурує в однаковісіньких проплачених матеріалах кандидата в президенти Олександра Вілкула2,3. Згідно з примітками на цих сайтах, матеріали з позначкою «Политические новости» розміщуються на рекламній основі.

Також Денис Антонович фігурує як експерт в інших піарних статтях на користь Вілкула:

  • Обвинение против Вилкула “юридически никчемное” — эксперт (27.05.2018)4
  • Провальная атака власти на Вилкула сыграла ему на руку, как потенциальному единому кандидату от оппозиции, — эксперт (23.10.2018)5.

«Кейс Вилкула» показывает, что рейтинг и вес в политике прямо пропорциональны решительности реально оппонировать власти». Попытки Луценко снять неприкосновенность с Вилкула сослужили хорошую службу последнему в части пиара».

У статті для кремлівського сайту ukraina.ru у лютому 2015 року писав, що після «державного перевороту» 2014 року в Україні триває «гражданская война», а «украинское государство фактически перестало существовать как экономическая и институциональная единица», а далі — повний набір російського пропагандистського дискурсу: «Падение промышленного производства ускорилось», «Ассоциация с ЕС не поможет», «Курс гривны ежедневно устанавливает новые антирекорды» тощо.

25.05.2015 під іменем Дениса Антоновича також вийшла стаття в онлайн-виданні фінансованих Росією терористичних організацій ДНР/ЛНР news-front.info6, де автор знову пише про «хунту», «госпереворот» тощо.

Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007043083365.

Останнє оновлення: 18.03.2019

Помічений(а) у піарі: